Ceník

Jednoduché webové stránky

Jednoduché webové stránky jsou určeny především pro začínající podnikatele, především řemeslníky a drobné živnostníky. Tyto stránky budou tvořeny z cca. čtyř sekcí jako je ÚVODNÍ STRÁNKA, POPIS ČINNOSTI, FOTOGALERIE a KONTAKT, případně vše v jedné rolovací stránce. Tyto sekce lze kdykoliv rozšířit, upravit nebo se domluvit s klientem na více sekcích. Hlavním kritériem, které rozhoduje o ceně za webovou stránku je náročnost, grafický design a jiné specifické požadavky zákazníka na webovou stránku.

od 5.000 Kč bez DPH, hosting zdarma, doména 180 Kč/ročně


Tvorba složitějších webových stránek

Pod pojmem složitějších webových stránek se rozumí stránky, u kterých nezáleží na tom, kolik bude mít daný web sekcí, ale to, jakou funkcionalitu a strukturu bude zákazník na webu požadovat. Pro tento případ bude využito speciálního softwaru, který lze optimalizovat tak, aby šlo obejít technická omezení, která se vyskytují v jiných vývojových prostředích.

individuálně

Tvorba eshopu

Drobným živnostníkům nabízím rozšíření prodeje podporou eshopu. Jedná se o tvorbu jednoduchých webových stránek s přidáním modulu pro e-shop. Provedu veškerá nastavení související s webem i e-shopem a proškolíme Vás ve správě e-shopu. Výsledkem bude plnohodnotný online prodej, ve kterém budete moci jednoduše přidávat, odebírat a aktualizovat zboží. Realizované stránky budou přes online program, který nabízí možnost tvorby eshopů, podporu účetních programů a hromadné odesílání produktů například na zboží.cz nebo heureku.

od 15.000 Kč bez DPH, pronájem eshopu 5.100 Kč/ročně, doména 180 Kč/ročně


Plnění eshopu

Dále nabízím plnění e-shopu zbožím. Plněním se rozumí vkládání Vámi uvedeného zboží pod jednotlivé kategorie za Vámi zvolenou prodejní cenu. Přidáním jedné položky zboží se rozumí vložení titulku, fotografie, popisku, váhy zboží a odkaz na související zboží z Vašeho e-shopu.

od 40-100 Kč/za položku (dle sortimentu)


Co je potřeba?

Pouze a jen Váš zájem a čas se o stránku starat. Webová stránka není hotová nikdy. O stránku je třeba se starat. Aktualizovat informace, ceny, zboží, atd. Ale především také vnímat a spolupracovat a co od Vás při webu potřebuji. Čím více relevantních informací mi dáte, tím více bude web kvalitnější, hledanější, profesionální.

Jak je to s grafickými prvky

Grafika pro vyhledávače nehraje žádnou roli, je to jen subjektivní informace pro ty, kteří webovou stránku díky SEO našli. Není třeba, aby stránka blikala všemi barvami, aby bylo spoustu obrázků a tak dále. Čím více grafických prvků, tím více stránka bude nákladnější, nicméně základní grafický obsah spolu vytvoříme.